Obchod řidiče - abyste už nikdy neměli problém dojet

Obchod řidiče nabízí kvalitní pneumatiky, které vám budou spolehlivě sloužit a díky kterým nebudete mít problém dojet na místo určení. Na našem e-shopu si můžete objednat pneumatiky pro osobní vozy, užitková vozidla a také nákladní auta. Díky přehlednému filtrování snadno najdete rozměr pneu přesně pro váš vůz. Vyhledávat můžete podle sezóny, značky, rozměrů a nebo dalších parametrů. Pokud si s výběrem pneumatik nebo údržbou pneu nevíte rady, můžete využít naši poradnu, kde všechny důležité informace najdete.

Portál řidiče

Obchod řidiče vznikl v rámci projektu Portál řidiče - jedinečného prostoru v oblasti českého internetu, kde najdete vše pro motoristy. Naleznete zde odpovědi na nejčastější otázky řidičů - těch, kteří se za volantem cítí jako doma, i těch, kteří vše ještě poznávají. Budete pořád v obraze, protože naši redaktoři pro vás sledují všechny novinky z auto-moto světa a pravidelně testují nové i ojeté vozy.

Zároveň tady můžete prodat nebo koupit automobil. A seženete také náhradní díly nebo příslušenství. Díky aktualizované databázi firem si vyhledáte profesionální servis.

Portál řidiče v číslech

  • 10,7 milionů návštěv za minulý rok - čísla návštěvnosti neustále rostou
  • 2,5 tisíc odborných článků - neustále zpracováváme nová témata související s motorismem
  • 3,9 tisíc inzerátů vozidel - stále aktuální nabídka vozů na prodej i pronájem
  • 0,5 milionu produktů v nabídce - na Portálu řidiče si můžete snadno vyhledat kvalitní příslušenství a náhradní díly