SOUTĚŽ: Vyhrajte letenky a vstupenky na zápas italské Serie A!

Co byste řekli na to, kdybyste se mohli podívat na zápas italské Serie A - AC MILAN vs. US LECCE? Láká vás tahle představa? S námi se vám to může splnit. Ve spolupráci se značkou Kumho Tires jsme si pro vás připravili soutěž o dvě vstupenky a dvě letenky včetně ubytování přímo v Itálii!

Rossoneri (červenočerní - přezdívka milánského klubu AC MILAN) přivítají na milánském stadionu San Siro soupeře Lecce již 7. dubna. Poslední vzájemný zápas nabídnul divákům 4 góly, jednu červenou kartu a jeden neuznaný gól. Bude se tak určitě jednat o skvělou podívanou.

Kromě hlavní ceny budeme losovat také výherce „cen útěchy“. Ty jsou následující:

  1. 5x plážové nafukovací lehátko,
  2. 10x plážová osuška v designu hry člověče, nezlob se (jedná se o osušku a zároveň hrací plátno včetně figurek a kostka).
SOUTĚŽ: Vyhrajte letenky a vstupenky na zápas italské Serie A!

Co musím udělat, abych vyhrál

V období 1. - 31. března si na našem e-shopu objednejte sadu 4 kusů pneumatik (letní, zimní nebo celoroční) značky Kumho. To je vše. Pak už stačí jen doufat, že vylosujeme právě vás.

Losování proběhne 1. dubna a vylosujeme jednoho výherce, který získá hlavní cenu (dvě vstupenky, dvě letenky a poukaz na ubytování v Itálii) a celkem 15 výherců cen útěchy. Výherci budou kontaktováni na e-mail, na který si pneumatiky objednali.

Výherce hlavní ceny

Zájezd do Milána na atraktivní zápas AC MILAN vs. US LECCE vyhrál pan Kryštof K., kterému tímto gratulujeme a přejeme, ať si pobyt i utkání užije.